Přidány fotky Žofína a vojenského bunkru

Přidal jsem nové fotky do galerie. Nově můžete mrknout na fotografie Žofína a vojenského bunkru u letiště. Žofín teďka působí skutečně magicky. Rybník okolo obklopuje hustý porost, takže je svému okolí v podstatě úplně skrytý. Na ostrůvku uprostřed hojně bují vegetace, což vypadá exoticky. Pro nadšence co by se tam chtěli vydat ale upozorňuji, že to nevypadá na pohodlné vylodění, protože stromy a keře jsou úplně všude.

Co se týče bunkru. Překvapilo mě jak je okolí velmi dobře udržované. Cesty jsou prosekané, nikde žádný nepořádek, nicméně vchod do něj je stále zarostlý, takže bez křovinořezu budete muset prohlídku asi oželet.

Posekané je i místní hřiště, takže sportovní nadšenci se teď z gauče už nemají na co vymlouvat :)

Geo-hra o které jsem se zmiňoval v předchozích novinkách je stále ve fázi budování. Momentálně píšu scénář a vymýšlím další prvky, které bych do ní rád začlenil. Trochu si hraju s představou, že bych hru udělal ve více obtížnostech. Pokud ji totiž budou hrát pouze děti, mohou jim některé věci přijít složité, pokud ji naopak budou hrát pouze dospělí, mohla by je nudit. Kdybych se snažil najít zlatou střední cestu, asi by z toho obě strany nebyly příliš nadšené, protože by to mohlo působit trochu nevyváženě. Proto ten nápad s různými obtížnostmi.